ویژگی ها و مزایای سرورهای HP

یکی از ویژگی ها و مزایای سرورهای HP این است تمام نیاز های یک کسب کار کوچک تا بزرگ را دارا است و شما به راحتی می توانید با خرید یک سرور تمام نیاز های کاری خود را بر طرف کنید. سرورهای زیادی در بازار موجود است اما برخی از ویژگی ها و مزایای کلیدی که سرورهای HP ارائه می دهند در سایر سرور های دیگر موجود نیست، از این رو سرور اچ پی  از دیگر سرور ها متمایز است. شما می توانید سرور HP را به صورت آنلاین و آفلاین خریداری کنید. اچ پی برخی از بهترین محصولات را دارد که نیازهای شما را برآورده می کند. عواملی وجود دارد که باید قبل از خرید سرور به آنها توجه کنید. این شامل مشخصات، سیستم عامل، پردازنده و قیمت است. سرور اچ پی معامله ای است که نباید از دست داد برای تجارت شمابسیار مفید است.

خرید سرور hp یک انتخاب هوشمندانه است. سرورهای سیستم Hp blade پیشرفته ترین زیرساخت سرور هستند که به طور ویژه برای هدایت نوآوری تجاری و ذخیره سازی ابری ایده آل طراحی شده اند. قیمت سرور Hp blade در هند از پنجاه هزار شروع می شود. خانواده سرورهای ProLiant و Integrity از HP دارای یک خط کامل زیرساخت فناوری اطلاعات هستند. سرورهای ProLiant دارای آخرین پردازنده های Intel Xeon و AMD Opteron هستند. برخی از ویژگی های دیگر سرورهای Hp، فناوری اتصال مجازی نوآورانه، کنترلرهای RAID تعبیه شده، چندین ویژگی اضافی و بسیاری موارد دیگر است. سرورهای hp برای رویارویی با هر گونه چالش تجاری، داده ها را با سرعت بیشتری پردازش می کنند. بارهای کاری فناوری اطلاعات ترکیبی را بهینه می کند و همچنین هزینه و انعطاف پذیری را حفظ می کند. سرور Hp Blade زیرساخت قدیمی را تغییر داده و هزینه را بهینه می کند. مدیریت One View سرور Blade System HP، هر کسب و کاری را بر پایه ای امن قرار می دهد.

برخی از بهترین سرورهای HP موجود در بازار عبارتند از:

  • HP ProLiant DL360p Gen 8
  • HP ProLiant DL360 G7
  • HP ProLiant DL380p Gen8
  • HP ProLiant DL385 G6
  • HP ProLiant DL580 G5
  • HP ProLiant DL980 G7
  • HP ProLiant ML370 G6
  • HP ProLiant ML370 G6
  • HP ProLiant Gen8 BL460C
  • و…

سرور Hp ظرفیت محاسبه دو برابر در هر وات را فراهم می کند و هزینه مالکیت نیز پایین است. همچنین، عملکرد در سرورهای hp خوب است زیرا تا 4 برابر عملکرد و انتقال داده سریع‌تر را ارائه می‌کند.

سرورهای HP توسط کارشناسان فناوری اطلاعات پیکربندی شده اند تا عملکردی استثنایی به شما ارائه دهند. HP همچنین خدمات پشتیبانی مشتری خوبی را برای هر نوع مشکلی به مشتریان خود ارائه می دهد. سرور اچ پی در چندین نسل خود دگرگون شده و با تغییر زمان بهبود یافته است. بنابراین اگر به دنبال ایجاد یک مرکز داده جدید برای تجارت خود هستید، خرید سرور HP بهترین معامله برای تجارت شما است. بهترین عملکرد را از نظر قابلیت اطمینان و سازگاری ارائه می دهد.

مجموعه مهندسی شبکه وانیا با توجه به نیاز روز کسب و کار های مهم ایران سعی در فراهم آوری بهترین نوع سرور های hp  را دارد. ما در این مجموعه ارائه کننده انواع سرور های استوک و نو  hp  هستیم . برای اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما در اتباط باشید.