نسخه های مختلفی از لایسنس نرم افزار سیتریکس Citrix وجود دارد.سیتریکس نیز مانند شرکت های نرم افزاری دیگر برای کنترل استفاده از محصولات خود و هدایت کاربران برای خرید محصولات سیتریکس، از ابتدا روی نرم افزارهای خود لایسنس گذاری کرده است. محصول XenApp این شرکت نیز در مقایسه با سایر محصولات سیتریکس از این قاعده مستثنی نیست.

لایسنس نرم افزار سیتریکس XenApp شرکت سیتریکس 4 نسخه دارد. این بخش بندی به خاطر این است که هر مشتری بتواند متناسب با نیاز خود نسخه مناسب را خریداری کند و به این ترتیب در هزینه خرید راهکار صرفه جویی کند:

 

لایسنس نرم افزار سیتریکس Citrix نسخه Platinum نرم افزار سیتریکس XenApp:

قوی ترین و امن ترین راهکار برای در دسترس قرار دادن نرم افزارها از راه دور به هر کاربر به کمک ابزارهای قدرتمند توسعه، مدیریت و کنترل محیط های پیچیده

لایسنس نسخه Enterprise نرم افزار سیتریکس XenApp: یک راهکار کارآمد در رده Enterprise برای در دسترس قرار دادن نرم افزارها از راه دور برای مدیریت سیتریکس در محیط های بزرگ

لایسنس نسخه Advanced نرم افزار سیتریکس XenApp: یک زیرساخت عالی برای در دسترس قرار دادن نرم افزارها از هر کجا از راه دور به صورت امن و زنده با بیشترین کارایی.

لایسنس نسخه Fundamentals نرم افزار سیتریکس XenApp: یک بسته نرم افزاری برای کسب و کارهای کوچک و متوسط برای دسترسی راه دور به نرم افزارها به صورت امن از راه دور برای کاربران در هر کجا.

مهندسی شبکه وانیا در حال حاضر برای مشتریان گرامی license معتبر و اورجینال سیتریکس را به شرح زیر تهیه و تامین کرده و به فروش می رساند:

لایسنس سیتریکس نسخه 6 (Citrix XenApp 6.0 License )

لایسنس سیتریکس نسخه 6/5 (Citrix XenApp 6.5 License )

لایسنس سیتریکس نسخه 7.5 (Citrix XenApp 7.5. License)

لایسنس سیتریکس نسخه 7.6 (Citrix XenApp 7.6 License)

لایسنس نرم افزار زن دسکتاپ سیتریکس نسخه 7.6  (Citrix XenDesktop 7.6 License)

لایسنس نرم افزار زن سرور سیتریکس (Citrix XenServer)

لطفا برای خرید لایسنس ،  نصب نرم افزار XenApp یا XenDesktop و پیاده سازی راهکار مجازی سازی با مهندسی شبکه وانیا تماس بگیرید.