امروزه استفاده راه دور از برنامه ها بخصوص نرم افزار دور کاری حسابداری ، به یک نیاز اساسی تبدیل شده است. مثلا ممکن است شما به عنوان یک مدیر بخواهید خود یا همکارانتان از نرم افزار حسابداری (یا هر نرم افزار دیگر) که سرور آن در دفتر مرکزی شرکت تان قرار داد، از محل کارخانه، شعبات دیگر یا منزل استفاده کنند. این دسترسی راه دور به برنامه ها می تواند بسته به نیاز روی رایانه شخصی، موبایل یا تبلت اتفاق بیفتد.
شرکت مهندسی شبکه وانیا  به عنوان یکی از بزرگ ترین شرکای تجاری مایکروسافت پاسخ این   نیاز را با ارایه برنامه XenApp داده است. این برنامه که در ایران به نام سیتریکس شناخته می   شود، بهترین برنامه در نوع خود از نظر امکانات مدیریتی، استفاده از کم ترین پهنای باند ممکن،  سرعت بسیار بالا، کاربری آسان و امکان استفاده از تلفن های همراه هوشمند و تبلت  ها است.
شرکت سیتریکس با شعار “بهتر کار کنیم، بهتر زندگی کنیم” می کوشد تا امکان کار کردن را از هر کجا، در هر زمان و با هر وسیله ای برای مشتریان خود فراهم کند. یکی از بهترین و کاربردی ترین محصولات سیتریکس که با این هدف بسیار سازگار است ،برنامه Citix XenApp می باشد. هنگام نوشتن این مقاله آخرین نسخه سیتریکس XenApp 7.6 می باشد که امکانات فوق االعاده ای را مانند عدم نیاز به استفاده از پلاگین و یکپارچگی با XenDesktop 7.6 در خود جای داده است و یکی از کاربردهای آن دسترسی به نرم افزار دور کاری حسابداری می باشد.. برای اطلاعات بیشتر لطفا مقاله آشنایی با سیتریکس را نیز مطالعه فرمایید.
مهندسی شبکه وانیا با تجربه حدود 5 سال پیاده سازی محصولات شرکت سیتریکس و بیش از 350 مشتری در این حوزه آمادگی خود را برای ارایه مشاوره و دموی این محصولات، پیاده سازی و فروش لایسنس های اورجینال آن به علاقه مندان گرامی اعلام می کند.