Eset

یک سیستم هشدار دهنده پیشرفته است و از فناوری های متعدد مبتنی بر ابر(Cloud) تشکیل شده است. این سیستم هشدار دهنده تهدیدات در حال ظهور را بر اساس فایل و اعتبار URL  شناسایی کرده و باعث بهبود عملکرد اسکن رایانه ها با استفاده از لیست سفید می شود. اطلاعات تهدیدات جدید بلادرنگ به ابر(Cloud) منتقل شده و آزمایشگاه تحقیقات بدافزارهای Eset یک پاسخ به موقع برای این تهدیدات را ارایه می کند و باعث می شود تا هر کسی که آنتی ویروس های Eset را استفاده می کند از حفاظت دائمی برخوردار باشد.

فناوریLive Grid  شرکت Eset کارایی راهکارهای ضد بدافزارESET  را با مقایسه فایل های اسکن شده با یک دیتابیس ابری و گسترده از موارد شناخته شده بالا می برد.

هنگامی که یک فایل اجرایی یا آرشیو در حال بررسی توسط آنتی ویروس Eset است، hashtag یا شناسه آن با موارد لیست های سفید و لیست های سیاه مقایسه می گردد. اگر مورد بررسی شده در لیست سفید باشد، فایل تمیز (بدون ویروس و بدافزار) تشخیص داده می شود و در دفعات بعدی دیگر اسکن نخواهد شد. اگر مورد بررسی شده در لیست سیاه باشد، یک تهدید است و اقدامات لازم با توجه به نوع تهدید انجام می شود. اگر مورد اسکن شده نه در لیست سیاه باشد و نه در لیست سفید به دقت مورد اسکن قرار می گیرد. این رویکرد تاثیر به سزایی در کارایی اسکن کردن توسط محصولات Eset به همراه خواهد داشت.

نمونه ها و موارد مشکوک که تاکنون در هیچ یک از لیست های سفید و سیاه جمع آوری شده و در آزمایشگاه های Eset به صورت خودکار بررسی می شوند. اگر موردی ثابت شود که بدافزار است بلادرنگ شناسه (Signature) مربوط به آن تولید شده و به اطلاع آنتی ویروس های کاربران در سراسر دنیا خواهد رسید. این مکانیزم امکان تشخیص تهدیدات نوظهور را -حتی پیش از این که شناسه (Signature) های معمولی طی آپدیت هایی که روزانه چندین بار اتفاق می افتد به کاربران اعلام شود- ممکن می سازد.

تمام محولات خانگی و تحت شبکه ESET  از این فناوری استفاده می کنند.

مزایای Eset

  • - آنلاین خرید کنید و لایسنس خود را مستقیم از eset دریافت کنید.
  • - لایسنس آنتی ویروس تان را به نام خود در وب سایت eset ففعال کنید.
  • - اطلاعات لایسنس خود را در وب سایت eset ببینید.
  • - امنیت را زندگی کنیم.
  • - با بیش از 100 میلیون کاربر در جهان.