ESET Mobile Security یک برنامه سریع ، قدرتمند ضد ویروس و ضد بدافزار است که از گوشی هوشمند یا رایانه لوحی اندرویدی شما محافظت می کند، با خرید_Eset Mobile Security به میلیونها کاربر در سراسر جهان بپیوندید و از ویژگی های PREMIUM از جمله رابط بصری و کاربردی آسان ، ضد سرقت بودن و خدمات ضد فیشینگ استفاده کنید.

بعد از نصب این نرم افزار بدون فکر کردن در مورد باج افزار ، ابزارهای تبلیغاتی مزاحم یا فیشینگ و سایر بدافزارها هنگام چک کردن ایمیل ، دانلود فایل ها  و غیره ، از فناوری ایمن تر لذت ببرید.

از ویژگی های رایگان بعد از خرید_Eset Mobile Security استفاده کنید:

آیا مورد مشکوک در دستگاه خود می بینید؟ اسکن را برای بدافزار انجام دهید.
✓ آیا می ترسید وب سایتی که بازدید می کنید ایمن نیست؟ نگران نباشید ، ضد فیشینگ پشتیبان شما هنگام پرداخت های اینترنتی می باشد.

هم اکنون برای به دست آوردن این ویژگی ها با مشاورین وانیا در تماس باشید:
✪ از امنیت شبکه خانگی خود مطمئن نیستید؟ برای شناسایی آسیب پذیری های احتمالی شبکه و تمام دستگاه های متصل را اسکن کنید.
آیا باطری شما تمام شده و گوشی خود را گم کرده اید؟ ضد سرقت آخرین مکان را هنگامی که دستگاه شما در حالت کم مصرف است ارسال می کند – ممکن است این یک شروع خوب برای پیدا کردن دستگاه شما باشد.
✪ آیا نگران این هستید که فرزندان ، خانواده یا همکارانتان از اطلاعات حساس شما مطلع شوند؟ به راحتی می توانید با داشتن PIN یا اثر انگشت از دسترسی به هر برنامه ای محافظت کنید.
آیا اخیراً برنامه ای نصب کرده اید و از مجوزهای آن اطمینان ندارید؟ اکنون با بررسی امنیتی از آن با خبر شوید.
با این نرم افزار یک بار پرداخت کنید و از حداکثر 5 دستگاه متصل به همان حساب Google استفاده کنید.
مجوزها
✓ این برنامه از مجوز مدیر دستگاه استفاده می کند. این مجوز به شما امکان می دهد در صورت گم شدن یا سرقت دستگاه ، از راه دور دستگاه خود را پاک کنید.
این برنامه از خدمات قابلیت دسترسی استفاده می کند.یعنی از مجوز برای محافظت ناشناس درمقابل وب سایت های فیشینگ استفاده می کند.

منبع: گوگل پلی

شما می توانید برای اطلاعات بیشتر و خرید نسخه پریمیوم با مشاورین مهندسی شبکه وانیا در تماس باشید.