برای خرید آنتی ویروس نود 32، ابتدا باید محصول یا بسته امنیتی مورد نظر خود را انتخاب کرده باشید. در این بخش با راهنمای خرید آنتی ویروس Eset Nod32 با ما همرا باشید.

امیدواریم مطالب بخش تقسیم بندی و معرفی آنتی ویروس های نود 32 به اندازه کافی در این زمینه کمک کرده باشد.
گام بعدی نیز انتخاب یک فروشنده معتبر می باشد.متاسفانه بازار خرید آنتی ویروس در ایران مانند آب گل آلود بوده و کمی گنگ می باشد. امیدواریم با توجه به توضیحات ارایه شده در این نوشته بتوانیم در این زمینه شفاف سازی کرده باشیم و پس از خواندن آن بتوانید لایسنس آنتی ویروس نود 32 خود را از یک فروشنده معتبر خریداری فرمایید.


خرید آنلاین محصولات خانگی آنتی ویروس نود 32
خوشبختانه برای محصولات خانگی شرکت Eset امکان خرید آنلاین آنتی ویروس نود 32 وجود دارد. آنتی ویروس هایی که به این روش می توان خرید عبارتند از:
Eset Nod32 Antivirus Home Edition
Eset Smart Security Home Edition
Eset Mobile Security
هم اکنون می توانید آنتی ویروس های اورجینال نود 32 را به صورت آنلاین (برای محصولات خانگی یا شخصی) از وب سایت مهندسی شبکه وانیا خرید فرمایید. برای خرید لایسنس آنتی ویروس شبکه Eset لطفا با بخش فروش آنتی ویروس مهندسی شبکه وانیا تماس حاصل فرمایید.

خرید محصولات تحت شبکه آنتی ویروس نود 32
برای خرید محصولات شبکه آنتی ویروس نود 32 نیاز است که با مشاوران فروش آنتی ویروس مهندسی شبکه وانیا ارتباط تلفنی داشته باشید تا نیاز شما را در رابطه با محصولات امنیتی و آنتی ویروس سنجیده و مناسب ترین بسته (پکیج) امنیتی را با پایین ترین قیمت به شما تقدیم کنند.
برای خرید لایسنس آنتی ویروس تحت شبکه نود 32 باید تعداد کلاینت ها و سرورهای شبکه خود و هم چنین تعداد موبایل ها یا تبلت های شرکت یا سازمان خود را (اگر برای آن ها لایسنس آنتی ویروس نود 32 می خرید)، بدانید.


نکته دیگر این است که ممکن است پس از خرید لایسنس آنتی ویروس نود 32 شبکه، یک کلید لایسنس دریافت کنید که برای آنتی ویروس کلاینت ها، سرورها و موبایل دیوایس ها یکسان باشد. به عبارتی مفهوم خرید لایسنس آنتی ویروس نود 32 تحت شبکه همین است.