بیش از ۵۰۰۰۰ مشتری و ۲۰ میلیون کاربر روزانه در بیش از ۱۴۰ کشور جهان از مزایای این تکنولوژی نوین و بهره گیری از راهکار محیط کار مجازی برخوردار می باشندT و اینک NComputing سری N دستگاه های ما مخصوص کار تحت Citrix HDX تجربه ای شگفت انگیز و کامل از کار در محیط HDX را با تقریبا یک سوم قیمت PC های دارای قابلیت کار در محیط HDX عرضه می نماید.
با استفاده از چیپ جدید Numo 3 SoC ، این نسل از دستگاه ها قابلیت پشتیبانی و ساده سازی محیط های کاری متعددی از جمله XenDesktop, XenApp و VDI را داشته و امکان استفاده از تمامی برنامه های کاربردی این محیط ها را با کیفیت بالای پخش تصاویر ویدئویی و میزان مصرف انرژی کمتر از ۵ وات فراهم می آورد.
سری N محصولات ما با امکان مدیریت متمرکز کلاینت ها ، از لحاظ صرفه جویی در هزینه و سادگی در عملکرد در قیاس با محصولات رقیب و نیز برخورداری از مزایای اقتصادی استفاده از محیط کار مجازی به سازمان ها این امکان را می دهد تا به گونه ای موثر تر محیط کاربری تحت Citrix و HDX خود را گسترش دهند.

ویژگی های کلیدی NComputing سری N:

اینک NComputing سری N

پشتیبانی از Plug and play این قابلیت در تمامی محیط های تحت HDX از جمله XenDesktop,XenApp و VDI وجود دارد.
نسل جدید چیپ های Numo 3 : چیپ های جدید به کار رفته در این دستگاه ها به میزان قابل توجهی طراحی کلی محیط را ساده تر نموده ، و کارایی و وضوح تصویر دستگاه را نیز ارتقا بخشیده است ، و قابلیت های دستگاه برای استفاده ی هر چه بهتر از امکانات HDX را همانند یک PC افزایش داده است.
تجربه ای دلنشین و غنی از لمس امکانات چند رسانه ای:مناسب برای تمامی کاربران آگاه و علاقه مند به استفاده از تکنولوژی محیط کار مجازی که به دنبال محیطی با کاربری بسیار بالا می باشند.
شتاب روز افزون در به کار گیری تکنولوژی محیط کار مجازی: انقلابی در قیمت ها و استانداردی نوین در عملکرد در میان Thin Client های مبتنی بر. HDX
امکان اتصال دو مانیتور و اتصال بدون سیم:این امکان در NComputing سری N مدل N500 فراهم آمده است.
نرم افزار مدیریت مرکزی vSpace و امکان پشتیبانی بی نظیر: این نرم افزار به سازمان ها این قابلیت را می دهد تا هزاران دستگاه را از روی یک کنسول مدیریت و تنظیم نموده و از مزایای استفاده از سری N بهره مند گردند.