NComputing سری X با اتصال مستقیم خود ، امکان استفاده ی همزمان تا 11 کاربر را از امکانات یک PC با هزینه ای به مراتب کمتر از تهیه ی یک PC فراهم می آورد. هر کاربر این امکان را خواهد داشت تا از محیط کاربری مختص به خود لذت برده و از برنامه ها ، تنظیمات ، فایل ها و سایر موارد انتخابی خود استفاده نموده و تجربه ای مشابه با استفاده از یک PC مستقل را داشته باشد.

Ncomputing سری X

ویژگی های کلیدی NComputing سری X:

– نصب آسان : در هر بسته از این محصول یک نرم افزار مجازی سازی محیط کاربری vSpace ، یک کارت PCI و نیز تعدادی کلاینت قرار می گیرد و روند نصب بسیار آسان و ساده است.
– قدرتمند و انعطاف پذیر: برنامه های کاربردی مورد نظر شما در هر کلاینت به طور همزمان و مستقل قابل اجرا هستند. کلاینت ها ابعاد بسیار کوچکی داشته ، کاملا بی صدا بوده و قابل نصب در پشت مانیتور ما می باشند که مجموعه ی این عوامل به کاربر تجربه ای بی نظیر لذت بردن از امکانات چند رسانه ای در ویندوز یا لینوکس را می دهد.

– اقتصادی و کارا : امکان به اشتراک گذاشتن یک PC بین 11 کاربر هزینه ی تهیه ی سخت افزار و نرم افزار را برای شما تا 75 درصد کاهش می دهد. – پاک و سازگار با محیط زیست : این دستگاه تنها 1 وات انرژی به ازای هر کاربر مصرف می کند و بسیار سبک می باشد که همین امر میزان زباله های الکترونیکی شما را کاهش می دهد.