پیش از تهیه آنتی ویروس باید با شرایط و ضوابط خرید آنتی ویروس آشنا باشید، این شرایط به شرح زیر است:با ما در ادامه همراه باشید:

تضمین بازگشت وجه
1- همه لایسنس های خریداری شده از سایت مهندسی شبکه وانیا تا پایان دوره استفاده ضمانت کامل دارند
2- در صورتی که محصول خریداری شده از مهندسی شبکه وانیا به هر دلیلی دچار مشکل باشد، در خصوص رفع مشکل، تعویض یا نهایتا بازگشت وجه اقدام خواهیم کرد. برای برخورداری از این شرایط، خریدار گرامی باید ظرف یک هفته درخواست خود را به Support@VaniaCo.com ایمیل کرده یا به صورت کتبی اعلام نماید.
شرایط تحویل کالا
1- تمام لایسنس های آنتی ویروس ارایه شده به خریداران محترم،اورجینال می باشد و این لایسنس ها از شرکت اصلی فروشنده آنتی ویروس تهیه می گردند.
2- همه لایسنس های خریداری شده از سایت مهندسی شبکه وانیا تا پایان دوره استفاده ضمانت کامل دارند.
3- در صورت خرید پستی لایسنس آنتی ویروس، مسولیت ثبت آدرس و کد پستی صحیح و در حالت کلی مسئولیت صحت اطلاعات وارده در خرید از وب سایت به عهده خریدار گرامی می باشد.
4- پس از خرید محصولات و لایسنس آنتی ویروس امکان بازگشت یا تعویض وجود ندارد. از این که در انتخاب خود دقت می فرمایید بسیار سپاسگزاریم. هم چنین همکاران ما در واحد فروش آنتی ویروس مشتاقانه برای مشاوره و همفکری در خدمت شما هستند.
5-چنانچه از یک لایسنس آنتی ویروس بیش از تعداد کاربر مجاز آن به طور همزمان استفاده شود، مسئولیت بلاک شدن یا از بین رفتن لایسنس آنتی ویروس به عهده خریدار گرامی می باشد.
6- زمان تحویل لایسنس آنتی ویروس در سفارش آنلاین
در صورتی که مشتریان گرامی هنگام خرید لایسنس آنتی ویروس سفارش خود را به صورت تحویل آنلاین ثبت کنند، لایسنس آنتی ویروس به همراه اطلاعات مورد نیاز برای خریداربی درنگ ایمیل خواهد شد.
7-زمان تحویل لایسنس آنتی ویروس در سفارش پستی
در صورتی که مشتریان گرامی سفارش خود را به صورت تحویل از طریق پست ثبت کنند، بسته ای شامل برنامه آنتی ویروس به همراه لایسنس آن برای خریدار گرامی با پست ارسال خواهد شد.
سفارش های پستی صبح (پیش از ساعت 12) در همان روز و سفارش های پستی بعد از ظهر (پس از ساعت 12) به پست تحویل می گردند.
زمان مورد انتظار برای تحویل کالا به خریدار محترم، 48 ساعت پس از تحویل به پست می باشد.
8- ارسال سفارش های پستی با پست پیشتاز انجام خواهد شد.
9-به هنگام دریافت بسته از طریق پست هیچ هزینه ای پرداخت نخواهیدکرد.
10- ارسال سفارش از طریق پست صرفا برای محصولاتی که امکان ارسال پستی دارند مقدور خواهد بود.
پشتیبانی

پشتیبانی همیشگی شر.ت وانیا، ازشرایط و ضوابط خرید آنتی ویروس می باشد بنابراین:
1-در صورت بروز هر مشکلی به هنگام نصب یا در دوره اعتبار لایسنس می توانید با بخش پشتیبانی آنتی ویروس مهندسی شبکه وانیا تماس بگیرید.
2-راهنمایی های لازم برای نصب آنتی ویروس و فعال سازی لایسنس در وب سایت مهندسی شبکه وانیا نیز قرار داده شده است. همکاران واحد پشتیبانی آنتی ویروس نیز آماده ارایه خدمات پشتیبانی، مشاوره یا راهنمایی فنی هستند.
3-برای استفاده از خدمات پشتیبانی شماره سفارش محصول و اطلاعات اکانت خریدار الزامی می باشد. از این که با همکاران واحد پشتیبانی آنتی ویروس در این زمینه همکاری می فرمایید، از شما سپاسگزاریم.” >