در این مقاله قصد داریم درباره ی نصب و راه اندازی مایکروسافت لینک سرور با شما صحبت کنیم. در ادامه ی این مقاله با ما همراه باشید:

مایکروسافت Lync چیست؟
مایکروسافت لینک (Microsoft Lync) یک ابزار ارتباطی امن است که به کارمندان یک سازمان اجازه می دهد به صورت زنده به وسیله چت، ارتباط صوتی، ارتباط تصویری، ویدیو کنفرانس و به اشتراک گذاری دسکتاپ و فایل با یکدیگر همکاری کنند. به کمک Microsoft Lync می توان از وضعیت حضور همکاران مطلع شد و فهمید که چه زمانی برای همکاری در دسترس هستند.
اگر برنامه Microsoft Lync برای سازمان شما نصب و راه اندازی شده است، دیگر مهم نیست که در محیط کار هستید یا در منزل و یا در مسیری مشغول حرکت هستید. در هر شرایطی می توانید با استفاده از مایکروسافت لینک با همکارانتان ارتباط برقرار کنید، موقعیت مکانی خود را برای همکارانتان مشخص کنید و با استفاده از دفترچه تلفن Lync، با افراد مورد نیاز تماس بگیرید.
با استفاده از راهکار Microsoft Lync و ارتباط آن با خطوط مخابراتی (PSTN)، تمامی کارمندان قادر خواهند بود تا با شماره موبایل یا شهرستان یا شرکت های دیگر در بستر ارتباطی مخابراتی تماس بگیرند. با استفاده از مایکروسافت لینک دیگر نیازی به خرید تلفن های رومیزی (سانترال) نیست.
هم چنین به کمک راهکار ارتباطات یکپارچه مایکروسافت Lync، شرکت هایی که بیش از یک شعبه دارند می توانند بین شعب خود بدون پرداخت هزینه به مخابرات ارتباطات تلفنی یا ویدیویی برقرار کنند.
هم چنین به کمک نرم افزار مایکروسافت Lync، می توانید در جلسه ارایه Power Point با همکارانتان شرکت کنید و از سفر یا ماندن در ترافیک جلوگیری کنید.

Microsoft_Lync_معرفی_مایکروسافت_لینک

خدمات نصب و راه اندازی Microsoft Lync
مهندسی شبکه وانیا در ارتباط با Mirosoft Lync خدمات زیر را ارایه می دهد:
1- نصب و راه اندازی Microsoft Skype for Business Server 2015
2- نصب و راه اندازی Microsoft Lync Server 2013
3- نصب و راه اندازی Microsoft Lync Server 2010
4- مشاوره و پیاده سازی راهکارهای ارتباط یکپارچه به کمک Microsoft Lync
5- برقراری ارتباط سرور Mircrosoft Lync با بستر مخابراتی PSTN به کمک تجهیزات و گیت وی های VoIP
6- پشتیبانی و نگهداری سیستم های Microsoft Lync پیاده سازی شده
7- عیب یابی سامانه های VoIP مبتنی بر Microsoft Lync
8- آموزش کارگاهی و عملی نصب و راه اندازی Microsoft Lync