با سیتریکس xendesktop کسب و کار شما بدون مرز است. Xendesktop امنیت، دسترسی راه دور به نرم افزار های ویندوزی و دسکتاپ را از هر دستگاه و تحت هر شبکه ای فراهم میکند. با پیشروی محصول XenApp اکنون XenDesktop یک دسکتاپ کامل یا برنامه های منفرد را به هر دستگاهی ارائه میکند. XenDesktop همچنین این توانایی را به کارمندان میدهد که در کنار منابع ویندوزی خود، به دسکتاپ های مجازی لینوکس نیز دسترسی داشته باشند. XenDesktop پیشرو در صنعت ایجاد راه حل برای ارائه و انتقال برنامه و دسکتاپ برای بیش از 100 میلیون کاربر در سراسر دنیا میباشد.
تصور ارائه برنامه و دسکتاپ

         تجربه کاربری       امنیت     انعطاف پذیری

xendesktop

منطبق با تغییرات نیاز های کسب و کار :سیتریکس xendesktop  به طیف گسترده ای از موارد استفاده به وسیله ارائه دسکتاپ کامل و یا فقط یک نرم افزار منفرد بر اساس نقش و یا نوع دستگاه رسیدگی میکند. مجموعه ای غنی از قابلیت ها و معماری انعطاف پذیر آن، فناوری اطلاعات را در برآوردن نیاز های یک محیط کار که به سرعت در حال تغییر است را توانا میسازد.

طراحی امن : XenDesktop خطر از دست دادن داده ها را کاهش میدهد و با استفاده از ارائه ایمن دسترسی به برنامه های کاربردی مورد تقاضا مانع از نفوذ ناخواسته هرکاربر در هرجایی میشود. مکانیزم های بکار گرفته شده، به وسیله معیارهای مشترک و استاندارد FIPS 140-2 جهت بیشتر نشان دادن جنبه های طراحی امن Xendesktop مورد تایید قرار گرفته است.

تجربه کیفیت بالا (HDX) از هر دستگاهی : تکنولوژی HDX یک تجربه کاربری برتر را از هر دستگاهی ارائه میدهد. HDX از هرنوع راه حل رقابتی فراتر میرود و اطمینان حاصل میکند که کاربران در هرجایی هستند یک تجربه بومی داشته باشند، حتی زمانی که اتصالات شبکه آنها پایینتر از حد ایده آل باشد.

چرا سیتریکس Xendesktop ؟

افزایش بهره وری با دسترسی از هر نقطه

سیتریکس xendesktop کارمندان را قادر میسازد که در هر جایی بتوانند کار کنند. این امر باعث میشود نیروی کار امروز به طور کامل با ارائه برنامه های کاربردی ویندوز و لینوکس و دسکتاپ ها به صورت همراه از هر دستگاهی کارایی بالا را تجربه کنند.
محافظت از اطلاعات حساس
برنامه های ویندوزی و لینوکسی و دسکتاپ ها با سیاست های دسترسی گرانول (دانه ای) و مانیتورینگ پیشرفته نگهداری میشوند، که تضمین میکنند آن دسترسی ایمن باقی بماند و اطلاعات حساس حفظ شوند.

دستگاه خود را داشته باشید
XenDesktop به کاربران اجازه میدهد که به صورت ایمن برنامه های فناوری اطلاعات و دسکتاپ های خود را مستقیما بر روی دستگاه شخصی خود داشته باشند. این امر به آنان این آزادی را میدهد که از آخرین و عالی ترین تکنولوژی بدون نیاز به پشتیبانی مسئول IT برای به روزرسانی سخت افزار ها استفاده کنند.

ارائه مهندسی و طراحی برنامه ها در هر دستگاهی
XenDesktop به صورت ایمن دسترسی با کیفیت بالا و بهنگام را از هر دستگاهی برای برنامه های گرافیک حرفه ای 3D مورد استفاده به وسیله طراحان و مهندسان را ارائه میدهد.

کاهش هزینه و پیچیدگی مدیریت برنامه و دسکتاپ

XenDesktop یک راه حل صنعتی اثبات شده برای بهبود بهره وری ، مدیریت برنامه ساده و کاهش هزینه ها میباشد.

XenDesktop به ما انعطاف پذیری، چالاکی در کسب و کار و امنیتی که ما برای رشد نیروی کار خود نیاز داریم را پیشنهاد میدهد. آن همچنین یک روش عالی برای تطبیق استراتژی “دستگاه خود را داشته باشید” میباشد.

اجزای XenDesktop

سیتریکس زن دسکتاپ
Citrix Receiver : کاربران به وسیله Citrix Receiver به برنامه ها و دسکتاپ های خود دسترسی دارند. یک کلاینت جهانی که بر روی هردستگاهی با پلتفرم عامل شامل IOS, Android, Mac, linux و Windows اجرا میشود.
Controller : کنترلر به صورت مرکزی دسترسی کاربران را به برنامه های مجازی و دسکتاپ های قرار گرفته در دیتاسنتر بر اساس سیاستهای کاربر – کامپیوتر مدیریت میکند.
تکنولوژی HDX : به طیف گسترده ای از عملکرد برنامه و چالش های شبکه ارائه شده به وسیله مجازی سازی رسیدگی میکند. با فناوری های HDX ، XenDesktop تجربه کاربری درخشانی را بر روی گونه وسیعی از دستگاه ها و اتصالات شبکه ، برابر یا فراتر از تجربه یک کامپیوتر محلی ارائه میدهد.
برنامه ها و دسکتاپ ها : با سیتریکس xendesktop هر نوع برنامه یا دسکتاپی که بر اساس سرور میزبانی میشود (بر روی ویندوز یا لینوکس) ودر یک شبکه عمومی یا خصوصی ابری اجرا میشود میتواند به صورت مرکزی مدیریت شود و به بیش از هزار کاربر در سراسر جهان ارائه شود.
دروازه NetScaler : این راه حل دسترسی ایمن برای برنامه ها و دسکتاپ ها به مدیران کنترل سطحی داده ها و برنامه گرانول را میدهد. درحالی که دسترسی کاربران از راه دور از هر نقطه ای را ممکن میسازد.
کارگاه (Sdudio) : studio سرویس طراحی ویزاردی برای ساختن و مدیریت زیرساخت و منابع برای ارائه برنامه ها و دسکتاپ ها در نتیجه تسهیل استقرار تولید فراهم می آورد.
StoreFront : یک سرویس اشتراک خودکار که توسط فروشگاه برنامه شرکت (App Store) ارائه شده و با کاربران امکان دسترسی آسان به برنامه ها و دسکتاپ هایی که نیاز دارند را میدهد.
Director : Director روند و تشخیص بهنگام اطلاعات بر روی کاربران، برنامه ها و دسکتاپ ها برای کمک به رفع اشکال توسط مسئولان IT فراهم میکند.

XenDesktop در صنعت

 

مراقبت های بهداشتی
دسترسی راه دور پزشک را به صورت امن و سریع به اطلاعات بیمار، امکانات، دستگاه ها و شبکه های ارائه کننده خدمات بهداشتی فراهم میکند ؛ بنا براین مراقبت از بیمار با تمرکز بیشتری توسط پزشکان صورت میگیرد.

دارایی

موسسات دارایی را قادر میسازد تا به سرعت به دستورات انطباقی پاسخ دهند، در برابر تهدیدات سایبری مقاومت کنند و با خواسته های مصرف کنندگان برای حفظ و امنیت برنامه های متمرکز و مدیریت دسکتاپ ها مواجه شوند.

دولت

به ایالت ها و دولت های محلی کمک میکند تا پول مالیات دهندگان را به وسیله کاهش هزینه و افزایش بازده در میان سازمان ها و خدمات حفظ و ذخیره کنند.

تولید

فضای پیشرفته ای را برای کلیه صنایع خودرو ، کالاهای مصرفی ، مواد شیمیایی، هوا فضا و صنایع دفاع فراهم میکند و آنها را در زنجیره ای برای سرعت بخشیدن به تامین خدمات قرار میدهد.

آموزش

برای دانش آموزان، هیت علمی و کارکنان دسترسی آسان و امن به وسیله تلفن همراه به برنامه، داده ها و خدماتی که نیاز دارند برای ترویج استقلال فکری و یادگیری و اکتشاف را فراهم میکند.
برای دریافت فایل پی دی اف مقاله Citrix XenDesktop روی لینک کلیک فرمائید.
هرگونه کپی برداری بدون مجوز کتبی از شرکت مهندسی شبکه وانیا و ذکر نام سایت www.VaniaCo.com پیکرد قانونی دارد.