آنتی ویروس تحت شبکه ESET- نسخه Advance چه کاربردی دارد؟ در این مقاله به بررسی کاربرد این نرم افزار و عملکرد آن خواهیم پرداخت.

با گسترش روز افزون کاربردهای فناوری اطلاعات و ارتباطات، امنیت این حوزه نیز دچار تحولی شگرف شده است و علاوه بر آحاد جامعه، سازمانها و دولتهای نیز درگیر چالشه ای پیش روی آن شده اند.
کسب و کار شما خواه تازه تاسیس یا قدیمی باشد، موارد مهمی وجود دارد که شما می بایست از نرم افزار امنیتی(ضد ویروسی) که روزانه استفاده می کنید انتظار داشته باشید.
عقیده ما بر این است که استفاده از نرم افزار های امنیتی در محیط شرکت ها، میبایست ساده و کارآمد باشد.
راهکارهای امنیتی آنتی ویروس تحت شبکه ESET- نسخه Advance برای شبکه های کامپیوتری با بیش از 25 کاربربرترین گزینه بوده و از 26 سال تجربه به عنوان پیشرو در صنعت بد افزار بهره می برد.
ساده و سرراست
با راهکار متنوع ESET، با توجه به نیاز واقعی خود، امنیت نقطه پایانی شبکه را تامین کنید.همه پلتفرم های رایج( ویندوز، مک، لینوکس وآندروید) و همه دستگاههای رایانه، گوشی های هوشمند، تبلت و سرورهای خود را زیر پوشش امنیت ببرید.
کمترین فشار روی سیستم
با کمترین اثرگذاری روی سرعت سیستم، بهترین گزینه برای سخت افزارهای کند بوده و در کاهش هزینه های ارتقا سخت افزار موثر است.در ثانی، حجم آپدیت ها بسیار کوچک و از طریق سرور آپدیت داخلی امکان پذیر است.
مدیریت آسان
نرم افزارهای امنیتی را به آسانی از طریق یک کنسول واحد،نصب ، تنظیم و مدیریت کنید. بررسی امنیت شبکه، از طریق یک کنسول واحد تحت وب ERA برای مدیر شبکه به همراه امکان مدیریت کلیه لایسنس های در حال استفاده امکان پذیر است.

eset endpoint protection

Eset End Point Protection Advance
علاوه بر امکانات موجود در راهکار Eset Endpoint Protection Standard این نسخه ویژگی های دیگری همچون کنترل کننده قدرتمند وب، دیواره آتش و فیلتر ضد هرزنامه رابه منظور ایجاد لایه های امنیتی بیشتر روی شبکه یا محیط کاری موبایل شرکتها ارائه می کند.