کسب و کار شما خواه تازه تاسیس یا قدیمی باشد، موارد مهمی وجود دارد که شما می بایست از نرم افزار امنیتی(ضد ویروسی) مثل آنتی ویروس تحت شبکه ESET- نسخه Standard که روزانه استفاده می کنید انتظار داشته باشید.
عقیده ما بر این است که استفاده از نرم افزار های امنیتی در محیط شرکت ها، میبایست ساده و کارآمد باشد.
راهکارهای امنیتی ESET برای شبکه های کامپیوتری با بیش از 25 کاربربرترین گزینه بوده و از 26 سال تجره به عنوان پیشرو در صنعت بد افزار بهره می برد.

eset endpoint protection
ساده و سرراست
با راهکار متنوع آنتی ویروس تحت شبکه ESET- نسخه Standard ، با توجه به نیاز واقعی خود، امنیت نقطه پایانی شبکه را تامین کنید.همه پلتفرم های رایج( ویندوز، مک، لینوکس وآندروید) و همه دستگاههای رایانه، گوشی های هوشمند، تبلت و سرورهای خود را زیر پوشش امنیت ببرید.
کمترین فشار روی سیستم
با کمترین اثرگذاری روی سرعت سیستم، بهترین گزینه برای سخت افزارهای کند بوده و در کاهش هزینه های ارتقا سخت افزار موثر است.در ثانی، حجم آپدیت ها بسیار کوچک و از طریق سرور آپدیت داخلی امکان پذیر است.
مدیریت آسان
نرم افزارهای امنیتی را به آسانی از طریق یک کنسول واحد،نصب ، تنظیم و مدیریت کنید. بررسی امنیت شبکه، از طریق یک کنسول واحد تحت وب ERA برای مدیر شبکه به همراه امکان مدیریت کلیه لایسنس های در حال استفاده امکان پذیر است.

Eset End Point Protection Standard
محیط شبکه را سالم و دستگاههای شما ( رایانه، گوشی هوشمند،تبلت یا سرورها ) را در برابر تهدید های نوظهور محافظت می کند. این راهکار، امنیت لازم برای شبکه شرکت شما رابا ارائه امکان مدیریت آسان از یک کنسول، فراهم می کند.