پیش از اینکه نصب آنتی ویروس Eset NOD32 را آغاز کنید، باید آموزش نصب آنتی ویروس Eset NOD32 را بلد باشید یا آن را مطالعه کرده باشید پس برای شروع ، مطمئن شوید که برروی سیستم شما هیچ آنتی ویروسی نصب نباشد. در صورت وجود آنتی ویروس ان را از روی سیستم خود پاک کنید و یکبار سیستم را ریستارت کنید. برای پاک کردن آنتی ویروس می توانید به کنترل پنل بخش برنامه ها (Programs) مراجعه کنید.

2- نسخه 32 یا 64 بیتی آنتی ویروس Eset NOD32 را با توجه به این که ویندوز شما 32 یا 64 بیتی است، دانلود کنید. برای دانلود آنتی ویروس Eset NOD32&nbsp لطفا روی لینک کلیک کرده و آن را از صفحه مورد نظر دانلود فرمایید. لینک های دانلود آنتی ویروس Eset NOD32، فایل آنتی ویروس شما را مستقیما از سایت شرکت eset دانلود خواهند کرد.
3- پس از دانلود آنتی ویروس و اجرای فایل exe، پنجره زیر باز می شود. زبان انگلیسی را انتخاب و روی گزینه Next کلیک کنید.


4- برای پذیرش توافقنامه نصب آنتی ویروس Eset NOD32 روی گزینه I Accept کلیک کنید


5-در پنجره بعدی شما با گذاشتن تیک روی Enable ESET Live Grid feedback system به شرکت eset اجازه جمع آوری اطلاعات نمونه های مشکوک را می دهید و به این ترتیب برای خود و دیگران امنیت بیشتری را تامین خواهید کرد. پس اجازه دهید تا این گزینه هم چنان فعال بماند. برای آشنایی بیشتر بافناوری ESET LiveGrid لطفا روی لینک کلیک بفرمایید.
برای نصب آنتی ویروس نود 32، گزینه Enable detection of potentialy unwanted application را نیز انتخاب کنید. در این صورت آنتی ویروس Eset شما به هنگام نصب برنامه های ناخواسته به شما اطلاع داده و از شما اجازه می گیرد.
سپس روی گزینه Install کلیک کنید.

6-&در پنجره بعد، منتظر می مانیم تا آنتی ویروس Eset NOD32 نصب شود. بدیهی است در هر زمان که بخواهیم می توانیم با کلیک روی cancel روند نصب آنتی ویروس نود 32 را متوقف کنیم.

7- پس از این که نصب آنتی ویروس خانگی Eset NOD32 به پایان رسید، پنجره زیر نمایش داده می شود. روی Done کلیک کنید تا به صفحه فعال سازی لایسنس آنتی ویروس بروید.

8-کد فعال سازی لایسنس خریداری شده آنتی ویروس خود را در بخش خالی سمت چپ وارد کنید. لایسنس های آنتی ویروس معتبر و مخصوص ایران با RN شروع می شوند. در صورتی که هنوز موفق به خرید لایسنس آنتی ویروس نود 32 نشده اید، برای خرید آنلاین روی لینک کلیک فرمایید.


9-پس از وارد کردن لایسنس اورجینال ESET، پیغام فعال سازی موفق را مشاهده خواهید کرد.