3 دلیل برای طراحی مجدد وب سایت قبل از عید نوروز

با نزدیک شدن به عید نوروز ، اکثر مردم مشتاقانه منتظر استراحت از مدرسه، تعطیلات خانوادگی و مهمونی رفتن خود هستند. با این حال، برای کسب و کار شما، می تواند فرصتی عالی برای در نظر گرفتن طراحی مجدد وب سایت شما باشد. در اینجا 3 دلیل وجود دارد که ممکن است بخواهید قبل از عید امسال به‌روزرسانی طراحی وب را در نظر بگیرید:

1. می توانید درست قبل از تغییرات سالی توجه مخاطبان  تازه ای به خود جلب کنید

نیمه آخر سال تقریباً برای همه تغییرات جدیدی را به همراه دارد. کارمندان در انتظار استراحت سال نوی خود هستند . دما در حال کاهش است و فصل شکوفا شدن در  راه است. در حالی که این تغییرات ممکن است مستقیماً بر هر صنعت تأثیر نگذارد، اما اثرات موج دار به دنبال دارد.که شما الگوهای ترافیکی جدیدی را در وب سایت خود خواهید داشت. افراد بیشتری به مرور آنلاین و صرف زمان در رسانه های اجتماعی می پردازند، که فرصتی عالی برای برندسازی خود در رسانه های اجتماعی و افزودن ظاهری تازه به وب سایت شما است.

2. مشتریان روندهای فعلی را درک می کنند

طراحی مجدد وب سایت شما در اول فرودین ممکن است زمان خوبی برای امتحان یک طراحی وب جدید به نظر برسد زیرا با تصمیمات سال نو و شروعی تازه مرتبط است. اگرچه ممکن است ایده بدی نباشد که در سال جدید با یک وب‌سایت تازه طراحی شده شرکت کنید، ممکن است بهترین زمان برای تلاش برای تغییر نام تجاری نباشد، به خصوص اگر چرخه فروش شما تا اسفند ادامه داشته باشد یا سه ماهه اخرین فصل سال حسابرسی سنگینی باشد. با فرا رسیدن عید نوروز ، طراحان وب خبره شرکت مهندسی شبکه وانیا  می دانند که کدام گرایش ها بهترین نتایج را به دنبال دارد و کدام عناصر طراحی به بهترین وجه با بازدیدکنندگان در جایگاه های مختلف طنین انداز می شوند. از دانش آزمایش شده ما در طراحی یک وب سایت جدید و مرتبط استفاده کنید.

(برای آنالیز فنی رایگان سایت فعلی خودتان با ما در ارتباط باشید)

3. تازه کردن وب سایت شما می تواند به پاکسازی محتوای قدیمی کمک کند

تغییر برند و طراحی های جدید وب فقط چهره ای تازه به شرکت شما نمی بخشد. آنها فرصتی عالی برای بهینه سازی تمام زیرساخت های عمومی شما هستند. می‌توانید محتوای قدیمی و محصولات قدیمی  را حذف کنید، و می‌توانید محتوای تاریخ‌دار را با منابع جدیدتر بازخوانی کنید.

خدمات حرفه ای سئو همچنین می تواند تمام لینک های شما را تأیید کند تا خطاهای 404 و پیوندهای مرده را به حداقل برساند. لینک‌هایی که کار نمی‌کنند یک پرچم قرمز برای بازدیدکنندگان جدیدی هستند که سایت شما قدیمی یا نادرست نگهداری می‌شوند. حتی بدتر از آن، اگر لینک‌های مرده‌ای داشته باشید که در نتایج موتورهای جستجو نشان داده می‌شوند، آن بینندگان فعال هرگز در وهله اول به سایت شما نخواهند رسید. آنها فقط به نتایج برمی گردند و منبع دیگری را پیدا می کنند.

عید نوروز امسال زمان مناسبی برای طراحی مجدد وب سایت شماست تا بتوانید آن را برای شلوغی سال جدید و ترافیک زیاد آماده کنید. اجازه دهید شرکت مهندسی شبکه وانیا در ایجاد یک برند قوی آنلاین به شما کمک کنیم و وب سایت خود را برای جهش پس از سال نو آماده کنیم.

ما در شرکت مهندسی شبکه وانیا در اولین جلسه با هم  در مورد موضوعات زیر را صحبتی خواهیم داشت:

• یک جدول زمانی برای پروژه تعیین می کنیم
• محتوا قبلی شما را تجزیه و تحلیل می کنیم
• مخاطب هدف شما را مشخص می کنیم
• برند شما را ایجاد می کینم
• اهداف آینده شما را شناسایی  می کنیم